شرکت توان ساز فنر ایرانیان

معرفی شرکت

شرکت تولیدی صنعتی توان ساز فنر ایرانیان بنام فنرسازی استاندارد در سال ۱۳۶۷ تاسیس گردید و درسال ۱۳۸۹ با تغییر نام و با گسترش فعالیتهای خود ، با تکیه بر سیستم کیفی مطلوب به شرکتی تبدیل گردید که اینک توانسته است با پشتوانه توانمندی های مهندسی و تولیدی پاسخگوی مناسب در زمینه تامین نیازخودرو سازان و صنایع دیگر در سطح کشور باشد

توانمندی تولید

شرکت توان ساز فنر ایرانیان با بهره گیری از تکنولوژی کارشناسان خود در زمینه تولید فنر ، توانایی تولید انواع فنرهای کششی و پیچشی از سایز ۰/۴ میلی متر و همچنین فنرهای فشاری از سایز ۰/۱۵ تا ۰/۴۰ میلیمتر برای صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی ، لوزام خانگی ، صنایع الکتریکی و صنایع نظامی و …. را دارا میباشد .

کنترل کیفیت

از دیدگاه توان ساز فنر آنچه بیش از کسب گواهینامه دارای اهمیت میباشد ، حرکت در مسیر کیفیت و نهادینه کردن فرهنگ کیفیت میباشد .
بدین منظور این مجموعه در راستای اجرای طرح های نوین با اهداف تحقیقاتی ، آزمایشگاهی ، انجام آزمونهای کنترل کیفی و همچنین تکیه بر سوابق و پشتوانه ی علمی در صنعت فنرسازی اقدام به توسعه آزمایشگاه کنترل کیفیت نموده ، که این امر موجبات رضایت مشتریان را دربرداشته است.

افق آینده

بی گمان کسب گواهینامه کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از منابع ارزشمند و بهبود مستمر روش های تولید ، نگاه ما راه به آینده جدی تر نموده و این مجموعه را در زمینه به روز نمودن تکنولوژی و فناوری تولید مصمم تر می نماید .
شرکت توان ساز فنر با اخذ گواهینامه های کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از متدهای نوین تولید و برخورداری از تجارت چندین ساله ، توانسته است گامی محکم و استوار در این صنعت برداشته و با توجه به واقع شدن درشهر تهران و قابلیت دسترسی آسان به مراکز صنعتی بزرگ ، نقش بسزایی را ایفا می نماید . امید است که با وجود این توانایی های بالفعل ، این شرکت بتواند بخشی از نیازهای صنایع کشور را تامین نماید .
 • 1367

  تاسیس شرکت

  شرکت تولیدی صنعتی توان ساز فنر ایرانیان بنام فنرسازی استاندارد در سال ۱۳۶۷ تاسیس گردید این شرکت از ابتدا با اتکا بر دانش فنی و توانایی بومی در راستای استفاده از دانش ایرانی توانست گام مفیدی در عرصه تولید انواع فنر های فشاری و کششی بردارد.

 • 1389

  تغییر نام شرکت

  در سال ۱۳۸۹ با همت و تلاش فراوان مدیر عامل ، نام ::توان ساز فنر ایرانیان:: برای شرکت برگزیده شد تا شرکت با بهره گیری از دانش جدید و هدف بزرگتر در عرصه داخلی و بین المللی و با اتکا به توان داخلی بتواند گام موثری در تولید و صنعت کشور بردارد.

  1389

 • 1390

  گسترش فعالیت شرکت

  با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر در دانش بنیادی تولیدات صنعتی دانش تخصصی شرکت توان ساز فنر نیز به سطح قابل توجهی در جهت تولید انواع فنر با بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک رسیده است و با توجه به گسترش کارخانه های تولیدی خود، زمینه اشتغال افراد متخصص را در زمینه تولید، مضاعف نموده و سعی در توانمندسازی و اتکا به توان داخلی در برنامه های خود می باشد

 • 1397

  حضور در بازارهای بزرگتر

  شرکت توان ساز فنرایرانیان در سالهای اخیر فعالیتهای خود را افزایش داده و با شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی توانسته در عرصه داخلی و بین المللی توان خود را در زمینه تولید به نمایش گذاشته و نشان دهد که با بهره گیری از دانش بومی و چشم انداز ۱۰ ساله خود می تواند صنعت کشور را رونق بخشد.

  1397